A picture

Navigace

Mobilní aplikace

logo mobilní aplikacegoogle-play-download

Mapový geoportál

Mapa obce Heršpice

mojeiD na našich stránkách!

Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany obce Heršpic. Více informací naleznete zde.

Rozpočet

Rozpočet

Ždánický les a Politaví

Mikroregion Ždánický les a Politaví pro Vás připravil celou řadu zajímavých výletů a tras na místa do přírody i za turistickými atraktivitami. Na výlety pro rodiny s dětmi, cyklisty, pěší turisty, páry, organizace i skupiny přátel se můžete podívat zde:Ždánický les a Politavíhttps://www.facebook.com/politavi

EUROPE FOR CITIZENS

EUROPE FOR CITIZENS

Aktuální počasí

Počasí dnes:

17. 1. 2020

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Přehrát/Zastavit Další

Certifikát

Obec Heršpice - ekatalog.czMěstské, obecní úřady - ekatalog.cz

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Portál krizového řízení

Krizport

Povodňový portál

Obec Heršpice - monitoring

Pálení klestí

Pálení klestí

Cesty bezpečí

banner

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Obsah

Seniorské obálky I. C. E. KARTA

Typ: ostatní
Obec Heršpice se zapojila do projektu Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň. Seniorské obálky slouží jako první pomocník záchranářům v případě zásahu. Vyplněná karta obsahuje základní informace o majiteli, nemoci, medikaci a kontakt na nejbližší osoby. Kartu je vhodné umístit na viditelném místě v domácnosti, např. na vnitřní část vstupních dveří. Integrovaný záchranný systém je informován, že se naše obec do projektu zapojila. V případě zájmu si kartu stáhněte z našeho webu nebo vyzvedněte u nás na obecním úřadě. Vytištěný formulář vložíme do zimního vydání obecního zpravodaje.
Vytvořeno: 9. 9. 2019
Poslední aktualizace: 22. 10. 2019 07:51
Autor: